O nás

MOTEA s.r.o. automatizuje a riadi výrobné a technologické procesy a dodáva komplexné riadiace a informačné systémy. Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávku a servis automatizačných technológií a naším zákazníkom poskytujeme na mieru šité riešenia.

Spoločnosť  združuje odborníkov z oblasti priemyselnej automatizácie, elektrických pohonov, merania, regulácie a IT, ktorí počas svojej viac ako 11 – ročnej praxe realizovali veľké množstvo najrôznejších aplikácií zo širokého spektra oblastí priemyslu.

Zameriavame sa na riešenie elektrickej, meracej a riadiacej stránky výrobných zariadení v priemysle.

Našim zákazníkom poskytujeme komplex služieb, od analýzy, návrhu adekvátneho riešenia, cez výber vhodného technického zabezpečenia a vypracovanie projektovej dokumentácie, až po úspešnú realizáciu riadenia a uvedenia zariadenia do prevádzky. Samozrejmosťou sú špecializované školenia pre obsluhu, oboznámenie personálu údržby a v prípade potreby zabezpečujeme i ďalšiu technickú podporu a servis.

Pôvodná činnosť, dodávky programovateľných automatov, bola postupne doplňovaná ďalšími aktivitami, ktoré úzko nadväzujú na tento základný odbor. Dnes spoločnosť dodáva celý sortiment zariadení a služieb pre komplexné riešenie väčšiny automatizačných úloh v širokom spektre aplikácií. Mieru zákazníckych služieb určujú vždy požiadavky zákazníka, pričom cieľom je nájdenie technicky i cenovo optimálneho riešenia.

AKO VÁM POMÔŽEME?

Potrebujete riešenie pre automatizáciu a informatizáciu vašich technologických procesov?

Potrebujete softvér na riadenie výroby na mieru?

Hľadáte poskytovateľa inžinierskych činností, realizačných činností, servisu a údržby pre vaše systémy?

Máte zastaraný riadiaci systém a potrebujete ho modernizovať?

Hľadáte dodávateľa pre robotizované pracoviská?

Kontaktujte nás.

© Motea s.r.o. 2006 - 2019